Flamur Iljazi publikon projektin e ri të titulluar “Thuj a m’ke harru”

Këngëtari nga Presheva, Flamur Iljazi, ka publikuar projektin e ri veror të titulluar “Thuj a m’ke harru”.


Kënga e publikuar sot “Thuj a m’ke harru” është publikuar sot nga Flamur Iljazi në kanalin e tij në YouTube. 

Me tekst të shkruar nga **, kompozim të **, dhe realizimin e videoklipit nga **, Flamuri sjell hitin veror për publikun dhe simpatizantët e tij.

Në vazhdim ju sjellim videoklipin e publikuar sot.

ARTIKUJT E NGJASHËM

Cillian Murphy fiton çmimin aktori më i mirë në Oscars 2024

PreshevaPRESS

“Vdekja e Hijshme” e Teatrit të Preshevës është shfaqur në Uster të Zvicrës

PreshevaPRESS

Në Preshevë promovohet libri “Zëri i heshtjes sime” nga autori Skënder Halimi

PreshevaPRESS