Foto:EPA-EFE/ABIR SULTAN

Publikohen çmimet e reja të derivateve

Sot nga ora 15:00 në pompat e Serbisë një litër euro naftë do të kushtojë 201 dinarë, ndërsa një litër benzinë ​​Europremium BMB do të kushtojë 187 dinarë, mëson “Blic Biznis”.


Çmimet e reja të karburanteve do të jenë në fuqi deri të premten e ardhshme, 29 mars.

Krahasuar me javën e kaluar, derivatet praktike janë shtrenjtuar për 2 dinarë, sikurse benzina poashtu edhe te nafta, njofton gazeta Blic.

ARTIKUJT E NGJASHËM

Presheva me rrethinën e saj do të mbetet pa rrymë ditën e diel

PreshevaPRESS

Video / Ledion Liço kujton sulmin me 25 plumba një vit më parë drejt Top Channel dhe vrasjen e rojes Pal Kola

PreshevaPRESS

Princesha e Uellsit, Kate Middleton diagnostikohet me kancer

PreshevaPRESS