Presheva me rrethinën e saj do të mbetet pa rrymë ditën e diel

Presheva dhe rrethina e saj do të jenë pa energji elektrike ditën e diel (21 prill) për shkak të punimeve të planifikuara në objektet energjetike, njoftoi Elektrodistribucioni.


Konsumatorë pa furnizim me energji elektrike do të ketë në tërë zonën e Preshevës në periudhën prej orës 08:00 deri në ora 16:00 (zona e transformatorit TS 110/10 kV Preshevë)”, thuhet në njoftim.

ARTIKUJT E NGJASHËM

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

PreshevaPRESS

AstraZeneca pranon për herë të parë se vaksinat e saj kanë shkaktuar efektin e rëndë anësor

PreshevaPRESS

‘Freedom House’ për mediat në Kosovë: Fushata të shpeshta të njollosjes nga qeveria, kërcënime në rrjete sociale

PreshevaPRESS