Publikohen çmimet e reja të karburanteve për shtatë ditët e ardhshme

Në shtatë ditët e ardhshme një litër eurodizel për shitje me pakicë do të kushtojë 203 dinarë, ndërsa çmimi i benzinës do të jetë 191 dinarë.


Duke filluar nga sot e deri më 28 qershor, një litër eurodizel ose benzinë, për shitje me pakicë do të kushtojë dy dinarë më shumë se sa javën e kaluar, raporton RTS.

Çmimet e reja hyjnë në fuqi sot në orën 15:00 dhe do të jenë të vlefshme për shtatë ditët e ardhshme.

ARTIKUJT E NGJASHËM

Zbulohet shpella në Hënë, shpresë për bazë të njerëzve

PreshevaPRESS

Sa karburant konsumon kondicioneri në veturë dhe si ta ulni konsumin në minimum

PreshevaPRESS

Parashikimi i motit për javën e ardhshme

PreshevaPRESS