Parashikimi i motit për ditën e hënë

Të hënën do të mbajë mot me diell por me vranësira të shpërndara.


Të dhënat hidrometeorologjike për Luginën, parashohin se sot do të mbajë mot me diell dhe me vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11 dhe 14 gradë Celsius, derisa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 27 dhe 30 gradë Celsius.

Gjatë ditës do të fryjë erë kryesisht nga jugperëndimi me shpejtësi 1-3m/s.

ARTIKUJT E NGJASHËM

Zbulohet shpella në Hënë, shpresë për bazë të njerëzve

PreshevaPRESS

Sa karburant konsumon kondicioneri në veturë dhe si ta ulni konsumin në minimum

PreshevaPRESS

Parashikimi i motit për javën e ardhshme

PreshevaPRESS