Besa Asllani bëhet e para e PVD-së, që merr post udhëheqës pas Mustafës së PDSH-së

Kryetarja e Forumit Rinor të PVD-së në Preshevë, Besa Asllani, është caktuar ushtruese e detyrës së koordinatores për Zyrën Lokale për të Rinj në Preshevë.


Asllani përmes një video klipi të realizuar në ambientet e Zyrës për të Rinj në Preshevë, ka prezentuar veten dhe ka njoftuar publikun që nga sot është caktuar si koordinatore e këtij institucioni për të rinj deri në një zgjedhjet e ardhshme lokale.

“Na pret një punë e madhe për ta riaktivizuar zyrën, në shërbim të të rinjëve!” ka thënë Asllani në përshkrimin e videos.

Në vazhdim ju sjellim videon e postuar në profilin e saj privat.

ARTIKUJT E NGJASHËM

Kandidati për eurodeputet me origjinë nga Medvegja merr mbështetje në Itali

PreshevaPRESS

Komuna e Bujanocit binjakëzohet me Gjirokastrën

PreshevaPRESS

Mustafa vazhdon traditën e Arifit, financon ekskursionin e maturantëve të Preshevës

PreshevaPRESS