Mot me diell dhe vranësira

Për sot parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira.


Në zona të caktuara mund të ketë ndonjë reshje të izoluar.

Era do fryjë kryesisht nga kuadrati i veriut, me shpejtësi prej 10-31 km/h.

Temperaturat do të shënojnë ngritje, me minimale që do të luhaten prej 1 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 13 deri në 16°C, njofton Instituti Hidrometeorologjik, raporton PreshevaPRESS.

ARTIKUJT E NGJASHËM

Presheva me rrethinën e saj do të mbetet pa rrymë ditën e diel

PreshevaPRESS

Video / Ledion Liço kujton sulmin me 25 plumba një vit më parë drejt Top Channel dhe vrasjen e rojes Pal Kola

PreshevaPRESS

Princesha e Uellsit, Kate Middleton diagnostikohet me kancer

PreshevaPRESS