PreshevaPRESS

Një pushues me shtetësi nga Serbia mbytet në Durrës

Një pushues me shtetësi nga Serbia mbytet në Durrës

Një person është mbytur këtë të martë në Durrës duke u larë në det.


Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës.

Mësohet se personi i mbytur ishte një pushues nga Serbia, i cili është identifikuar si shtetasi M. S., 43 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./A2/

ARTIKUJT E NGJASHËM

AKI do ta hetojë agjentin serb ish-këshilltar të Hashim Thaçit

PreshevaPRESS

Zgjedhjet në Kosovë do të mbikqyren nga 100 prokurorë

PreshevaPRESS

Albin Kurti e Ana Brnabiq krah njëri-tjetrit në Samitin e Londrës

PreshevaPRESS