PreshevaPRESS

Crvena Zvezda, kundërshtari i Tiranës në raundin e dytë të Ligës së Kampionëve

Sot është hedhur shorti për raundin e dytë kualifikues të Ligës së Kampionëve.


Në rast të kalimit të raundit të parë, kampionia e Shqipërisë, Tirana, pritet të ketë punë me klubin serb, Crvena Zvezda, në raundin e dytë.

Ndeshja eventuale në mes Tiranës dhe Zvezdës do të zhvillohet në Shqipëri më 26 gusht.

Klubi serb ka pasur një short të lehtë në raundin e parë, derisa do të përballet kundër klubit modest nga Gjibraltari, FC Europa.

Ndërsa, Tirana për të kaluar tutje duhet të triumfojë në udhëtim te Dinamo Tbilisi.

ARTIKUJT E NGJASHËM

IBRAHIMOVIÇ KAP PËR FYTI PORTIERIN…

PreshevaPRESS

SOLSKJAER: POGBA NUK LARGOHET, DUAM TA NDËRTOJMË SKUADRËN RRETH TIJ

PreshevaPRESS

DRAMË NË JOHAN CRUYFF ARENA, TOTTENHAM SHUAN ËNDRRAT E AJAX, SHËNON NË AKSIONIN E FUNDIT DHE KALON NË FINALE

PreshevaPRESS