PreshevaPRESS

Vetëvritet i kërkuari nga policia e Vrajës / Video

I dyshuar për vrasje, M.S. (1974) nga Vraja, ka kryer vetëvrasje.


M.S (1974) nga Vraja, të cilin policia intenzivisht e ka kërkur për shkak të ekzistimit të dyshimit të bazuar, që në Vrajë ka kryer veprën penale, vrasje, sot ka bërë vetëvrasje.

Ai sikurse dyshohej që më 20 shkurt të këtij viti në orët e mbrëmjes, në hapsirat e një pike karburanti në Vrajë, nga pistoleta të cilën e posedonte ilegalisht, ka shkrepur disa plumba në drejtim të një femre 27 vjeçare, e cila nga lëndimet e marra, ka mbetur e vdekur në vend të ngjarjes.

“M.S. pas kryerjes së aktit ishte arratisur, mirë po policia e kishte identifikuar dhe pas aksionit intenziv, sot e ka gjetur në objektin ndihmës të një shtëpie familjare në Vrajë” thuhet në njoftimin e Ministrisë së Punëve të Brendshme të Serbisë, direkcioni i policisë në Vrajë.

Më poshtë ju paraqesim pamjet nga vendi i ngjarjes. 

ARTIKUJT E NGJASHËM

Austria pezullon vaksinën AstraZeneca pas një rasti vdekjeje

PreshevaPRESS

KA FILLUAR FUSHATA SENSIBILIZUESE PËR RRITJEN E SIGURISË NË KOMUNIKACION

PreshevaPRESS

Italia bllokon eksportin e 250 mijë vaksinave drejt Australisë

PreshevaPRESS

Epopeja e UÇK-së, përkujtohet 23-vjetori i sakrificës së familjes Jashari

PreshevaPRESS

Tërmetet tronditin Greqinë, shemben shtëpi e shkolla, mijëra banorë kalojnë natën jashtë / Foto

PreshevaPRESS

29 VITE NGA REFERENDUMI I 1 DHE 2 MARSIT TË ORGANIZUAR NË LUGINË

PreshevaPRESS

Diplomacia me vaksina çon Vuçiqin në Sarajevë

PreshevaPRESS

BRENDA 5 VITEVE ZGJEDHJET LOKALE NË PRESHEVË ORGANIZOHEN PËR TË TRETËN HERË

PreshevaPRESS

FILLON APLIKIMI PËR PAKETËN E TRETË TË NDIHMËS PËR EKONOMI NË SERBI

PreshevaPRESS

SERBIA PRANË MBYLLJES TOTALE, KON: ORA POLICORE E VETMJA ALTERNATIVË

PreshevaPRESS