PreshevaPRESS

Mediat: Shuhet ikona e futbollit Maradona

Siç raportojnë mediat nga Argentina dhe nga bota, është nda nga jeta një nga ikonat e futbollit, Diego Armando Maradona.


Mediat nga Argjendtina raportojnë se njëri prej futbollerave më të mirë në botë, Maradona, në moshën 60 vjeçare ka ndërruar jetë të mërkurën në shtëpinë e tij.

Së shpejti më shum info…

ARTIKUJT E NGJASHËM

JUVE KËRKON MBROJTËSIN E TOTTENHAM

PreshevaPRESS

Një foto përcakton të ardhmen e “Special One”!

PreshevaPRESS

Van de Beek thuhet se ka arritur marrëveshje personale me Realin

PreshevaPRESS