PreshevaPRESS

Njihuni me parashikimin e motit për dy ditët e ardhshme

Gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira, të cilat ditën e enjte parashihen që vende-vende të sjellin riga lokale.


Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18-19 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja me shpejtësi 1-13 m/s.

TË NGJASHME

Ndryshimi i orës për këtë vit, ky është vendimi i fundit

PreshevaPRESS

Horoskopi ditor për nesër, e hënë 19 tetor 2020

PreshevaPRESS

Gjashtë gjëra që nuk mund t’i bëjmë në ëndrra

PreshevaPRESS

PreshevaPRESS përdor shtojca për të ofruar shërbim më të mirë. OK Lexo më shumë