PreshevaPRESS

Shuhet aktori Adem Mikullovci

Ka vdekur aktori i njohur Adem Mikullovci.


Lajmin e ka bërë të ditur gruaja e të ndjerit, Lumnije Mikullovci.

“Sonte pas mesnatës në ora 00:20 ndëroj jetë më i dashuri jonë Adem Mikullovci! Për informata tjera dhe ceremoninë e varrimit ju lajmërojmë”.

Mikullovci legjislativin e kaluar ishte deputet i Lëvizjes Vetëvendosje.

TË NGJASHME

Teatri Preshevës paraqitet nesër në festivalin e teatrove në Gostivar me shfaqen “Misteri”

PreshevaPRESS

Shoqata për trashëgiminë kulturore projekt për edukimin e të rinjëve

PreshevaPRESS

Profesionistët e rinj të muzikës krijojnë gurpin muzikor preshevar “PRESHEVA BAND”

PreshevaPRESS

PreshevaPRESS përdor cookies për të ofruar shërbim më të mirë. OK Lexo më shumë