PreshevaPRESS

Crvena Zvezda, kundërshtari i Tiranës në raundin e dytë të Ligës së Kampionëve

Sot është hedhur shorti për raundin e dytë kualifikues të Ligës së Kampionëve.


Në rast të kalimit të raundit të parë, kampionia e Shqipërisë, Tirana, pritet të ketë punë me klubin serb, Crvena Zvezda, në raundin e dytë.

Ndeshja eventuale në mes Tiranës dhe Zvezdës do të zhvillohet në Shqipëri më 26 gusht.

Klubi serb ka pasur një short të lehtë në raundin e parë, derisa do të përballet kundër klubit modest nga Gjibraltari, FC Europa.

Ndërsa, Tirana për të kaluar tutje duhet të triumfojë në udhëtim te Dinamo Tbilisi.

ARTIKUJT E NGJASHËM

Varane tregon se si mund të ndalet Messi: Nuk mund të mbroheni me të si me të tjerët

PreshevaPRESS

E FUNDIT: Neymar-Barcelona, zhvillime të rëndësishme!

PreshevaPRESS

Interi hidhet në veprim, 30 mln euro dhe Perisiç për Lukakun

PreshevaPRESS