PreshevaPRESS

Julia Roberts me dedikim për bashkëshortin në 18vjetorin e martesës

Julia Robers dhe Daniel Moder (Foto: Fox News)

Julia Roberts kishte një arsye shumë të veçantë për të festuar ditën e djeshme (e diel).


Ylli i “Pretty Woman”, 52-veçare, të dielën ndau një postim në rrjetet sociale për të festuar përvjetorin e 18-të të martesës.

View this post on Instagram

✨18 years✨ #heckyes

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts) on

Roberts dhe Daniel Moder janë të martuar që nga viti 2002 pas takimit të tyre të parë në xhirimet e “The Mexican” në vitet 2000.

Në fotografi, Julia shihet tejet e lumtur duke i dhuruar një puthje bashkëshortit të saj 51-vjeçar.

“18 vite”, ka qenë përshkrimi i fotografisë së ndarë me 8.9 milionë ndjekësit e saj.

Moder nuk ka bërë ndonjë paraqitje në Instagramin e bashkëshortes që nga ‘Dita Ndërkombëtare e Babait’, ku mori një dedikim special nga partnerja e tij.

Të njëjtit po ashtu kanë tre fëmijë së bashku: Binjakët Phinnaeus dhe Hazel, 15-vjeçë, dhe Henry 13-vjeçar.

Sa i përket karrierës profesionale, Julia ka qenë pjesëmarrëse në shumë filma përfshirë: “Nottinh Hill”, “Erin Brockovich”, “Eat Pray Love”, “Runaway Bride”, “Steel Magnolias”, “Wonder”, “Closer” etj.

TË NGJASHME

Bella Hadid shihet në rrugët e New York me maskë mbrojtëse

PreshevaPRESS

Robbie Williams pretendon se bota është false dhe jeta e tij është iluzion

PreshevaPRESS

Rihanna emërohet një nga gratë më të pasura të Britanisë

PreshevaPRESS

PreshevaPRESS përdor cookies për të ofruar shërbim më të mirë. OK Lexo më shumë