PreshevaPRESS

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Sot në vendin tonë do të mbajë mot i freskët dhe kryesisht me vranësira.


Paradite me mundësi për reshje lokale shiu,e pasdite dhe në mbrëmje priten zhvillime të shtrëngatave të shpërndara me shi. Vende-vende reshjet mund të jenë më intensive.

Temperaturat minimale do të lëvizin rreth 13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 22 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i jugperëndimit me shpejtësi 4-8 m/s.

TË NGJASHME

A shtoni peshë nëse flini më pak?

PreshevaPRESS

Horoskopi për ditën e sotme, 15 qershor 2020

PreshevaPRESS

Ky ishte jeniçeri shqiptar që zbukuroi Turqinë

PreshevaPRESS

PreshevaPRESS përdor cookies për të ofruar shërbim më të mirë. OK Lexo më shumë