PreshevaPRESS

Sot fillon shitja e Redmi 8

Pasardhësi i Redmi 7 do të fillojë sot të shitet në Indi. Po ashtu po pritet që të jetë një telefon që nuk do të kushtoj shumë.

Ky telefon ka bateri 5,000mAh dhe ka 4 GB RAM kurse ekrani do të jetë HD+ dhe me dy kamera në anën e pasme.

Hapësira e ruajtjes do të jetë deri në 64 GB kurse mund të rritet deri në 512 GB.

TË NGJASHME

Të gjitha variantet e iPhone 12 që Apple do të prezantojë vitin e ardhshëm

PreshevaPRESS

Windows 10 për telefona mobilë shuhet, nuk mbështet më me përditësime

PreshevaPRESS

Snapchat njofton tiparin e ri Cameo, mundëson përdorimin e skenva të ndryshme me selfie

PreshevaPRESS

PreshevaPRESS përdor cookies për të ofruar shërbim më të mirë. OK Lexo më shumë