PreshevaPRESS

Rëndohet gjendja shëndetësore e Angela Merkel, rrëzohet në publik

Foto: Daily Mail

Kanceralja gjermane Angela Merkel mori thua me rastin e daljes në skenë, dhe me këtë rast, duke u tallur tha se herën tjetër do të shkojë nëpër shkallë.


Merkel ka thënë se nuk i ka parë shkallët të cilët qojnë deri në skenë, dhe që me këtë rast e humbi drejtpeshimin kur tentoi të hip në të.

Problemet me të cilat po ballafaqohet Merkel gjatë verës u gjendën në qendër të vëmendjes, kur tri herë u xhirua se si dridhet, pretendojnë mediet.

TË NGJASHME

Macron shkarkon ministrin e Brendshëm

PreshevaPRESS

Shpërthen fabrika e fishkezjarreve në Turqi: 6 persona vdesin

PreshevaPRESS

Përmbytjet në Japoni lënë deri në 34 persona të vdekur

PreshevaPRESS

PreshevaPRESS përdor cookies për të ofruar shërbim më të mirë. OK Lexo më shumë