PreshevaPRESS

Brenda shtëpisë së Bill dhe Hillary Clinton-it

20 vite më parë, Bill dhe Hillary Clinton u larguan nga Shtëpia e Bardhë por jo nga Washington- i.


Në fotot e realizuara për Architectural Digest shihen kënde të ndryshme të shtëpisë neo-xhorxhiane; përfshirë pishinat, serrat dhe oborret.

TË NGJASHME

Gjashtë muaj koronavirus: Misteri për të cilin shkencëtarët po garojnë ta zbulojnë

PreshevaPRESS

Parashikimi i motit për ditën e sotme

PreshevaPRESS

Horoskopi ditor, 7 korrik 2020

PreshevaPRESS

PreshevaPRESS përdor cookies për të ofruar shërbim më të mirë. OK Lexo më shumë